Apie mus

apie mus_2 nespalvota (1024x467)

MEDIA DIA – tai Klaipėdoje įsikūrusi komunikacijos agentūra, dirbanti tik su verslo klientais.

KOMUNIKACIJA

Mes pasakojame apie Jus taip, kad Jūsų istorija būtų išgirsta ir pasiektų maksimalią tikslinę auditoriją. Tam pasitelkiame metodus, padedančius sukurti stiprų ryšį su svarbiausiomis Jūsų auditorijomis: žiniasklaida, klientais, verslo lyderiais, piliečių organizacijomis ir bendruomene. Mes skatiname Jūsų tikslinę auditoriją veikti, tuo pat metu pasitelkdami keletą komunikacijos kanalų – integruota kampanija apima įvairias rinkodaros komunikacijos priemones, taip pat ir viešuosius ryšius.

REPUTACIJA

Suprasdami interneto erdvės svarbą, siūlome Jūsų reputacijos valdymą svarbiausiuose interneto puslapiuose bei socialiniuose tinkluose. Mes konsultuosime Jus, kaip skatinti teigiamas sąveikas, kurios padės pritraukti naujų klientų, kaip reaguoti į neigiamus komentarus. Mes siūlome atsako į krizes socialinėje žiniasklaidoje strategijas, kurios  sumažins neigiamų išpuolių galimybes ir poveikį.

apie mus_1 nespalvota (1024x467)

SANTYKIAI

Siekdami padėti Jums bendradarbiauti ir kalbėtis su klientais, pirmiausia mes įvertiname esamą situaciją  ir nustatome santykių rinkodaros galimybes, vėliau sukuriame viziją ir planą.  Mes dirbame tobulindami esminius Jūsų rinkodaros ir komunikacijos elementus, įskaitant tokias priemones, kaip renginių rinkodarą ir daugelį kitų. Mes rimtai žiūrime ir į darbuotojų motyvacijos sistemą, nes tai labai reikšminga santykių rinkodaros dalis.

ĮVAIZDIS

Žinodami, koks svarbus vizualinis verslo pateikimas išorėje, kuriame, valdome ir prižiūrime Jūsų verslo vizualujį identitetą: kuriame ir valdome foto ir vaizdo projektus, itin preciziškai žiūrime į firminį stilių, kad Jūsų verslas būtų atpažįstamas iš unikalių sukurtų simbolių.

KONSULTAVIMAS

Kompleksinė pagalba vystant integruotos komunikacijos paslaugas.